Konečně jsou tu albové listy POMfila Československo 1945-1992!

Datum vydání: 2. 10. 2006


Abychom doplnili poslední mezeru v dosud vydaných albových listech pro sběratele známek Čech a Slovenska, přinášíme Vám tentokrát albové listy POMfila „Československo 1945-1992“.

Listy jsou nabízeny ve dvou variantách. A to buď pro generální sbírku, tzn. i včetně přepážkových listů a nebo bez nich. V obou případech však obsahují kromě základní řady známek a aršíků i hlavní podtypy, kupóny a sešitky. Známky letecké, doplatní, doruční, novinové a služební jsou k dispozici v samostatném celku a to také buď s přepážkovými listy nebo bez. Samozřejmostí je i úvodní list a možnost objednávky čistých hlavičkových listů pro individuální doplnění a úpravu sbírky. K listům máme i vhodné desky se 4-kroužkovou mechanikou se zlatotiskovým nápisem „ČESKOSLOVENSKO“ na hřbetu a archivní box.

Pro upevnění listů do desek nabízíme buď standardní euroobaly s krupičkovým povrchem a nebo zesílené obaly (80mikronů) s čirým povrchem (doporučujeme!), které zajistí Vaše listy v deskách dostatečně mechanicky a navíc i vyzdvihnou sbírku esteticky.

Pro ukázku uvádíme několik obrázků plus nabídky.
Československo (1945-1992), zvýhodněný komplet, - (738), 10x desky, 10x archivní box, vč. euroobalů


Zakoupíte zde na našem Eshop.infofila.cz za výhodnou cenu.
Československo (1945-1992), zvýhodněný komplet, - (738), bez desek a obalů


Zakoupíte zde na našem Eshop.infofila.cz za výhodnou cenu.
Další kompletní nabídku desek, boxů, sad a jednotlivých ročníků naleznete na tomto místě.
Obrázky albových listů:

Autor: Josef Hřebec

Vytištěno ze serveru https://www.infofila.cz