Nabídka našeho eshopu

Digitální mikroskop Flex

DigiMicroscope Flex je ideální nástroj pro všechny, kteří potřebují prozkoumat malé předměty nebo povrchy s vysokým rozlišením a zvětšením.

  • Cena: 2487 Kč

Nová poštovní známka s motivem Iron Mana

Milovníci filatelie a komiksového světa, pozor! V září 2023 přišla na trh nová poštovní známka, která zaujala nejen vášnivé sběratele, ale také fanoušky legendárního Iron Mana.


Návrh a Motiv


Dvojice designérů Thomas Steinacker a Jan-Niklas Kröger z Bonnu připravili pro nás něco opravdu speciálního. Na známce dominuje motiv Iron Mana v plné akci, což představuje ikonickou postavu tohoto komiksového hrdiny v celé jeho slávě. A samozřejmě, motiv známky je oficiálně licencován společností Marvel, což dodává známce autenticitu a zvyšuje její sběratelskou hodnotu.


Technické specifikace


Známka Německa je vydávána v hodnotě 0,85 EUR, což je ideální pro sběratele. Její standardní rozměry jsou 55,00 mm x 30,00 mm.. Navíc, na všech čtyřech okrajích úzké strany aršíku známky bude umístěn EAN kód, přičemž tyto okraje zůstanou bílé.

Výroba proběhla v prestižní tiskárně Royal Joh. Enschedé v Haarlemu v Nizozemsku, což zaručuje vysokou kvalitu tisku.


Nová známka s Iron Manem


Nová známka s Iron Manem je skvělým přírůstkem pro každou sbírku a rozhodně potěší fanoušky Marvelu i filatelie. Pro všechny, kteří by si chtěli tuto známku přidat do své sbírky, doporučujeme neváhat. S datem vydání 7. září 2023 bude tato známka jistě rychle vyprodána. Děkujeme za vaši důvěru a přejeme příjemné sběratelské chvíle s Infofila.cz!


Informační zdroj: deutschepost.de
Autor: Redakce | 12. 10. 2023

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Úmrtí Antonína Zápotockého - A967 - II. typ - tzv. přeškrtnutá bobulka v razítkovaném stavu

Úmrtí Antonína Zápotockého - A967 - II. typ - tzv. přeškrtnutá bobulka v razítkovaném stavu

  • Cena: 450 Kč
Pinzeta LINDNER - 2034 - 120 mm - rovná

Pinzeta LINDNER - 2034 - 120 mm - rovná

  • Cena: 153 Kč