Nová poštovní známka s motivem Iron Mana

Datum vydání: 12. 10. 2023


Milovníci filatelie a komiksového světa, pozor! V září 2023 přišla na trh nová poštovní známka, která zaujala nejen vášnivé sběratele, ale také fanoušky legendárního Iron Mana.


Návrh a Motiv


Dvojice designérů Thomas Steinacker a Jan-Niklas Kröger z Bonnu připravili pro nás něco opravdu speciálního. Na známce dominuje motiv Iron Mana v plné akci, což představuje ikonickou postavu tohoto komiksového hrdiny v celé jeho slávě. A samozřejmě, motiv známky je oficiálně licencován společností Marvel, což dodává známce autenticitu a zvyšuje její sběratelskou hodnotu.


Technické specifikace


Známka Německa je vydávána v hodnotě 0,85 EUR, což je ideální pro sběratele. Její standardní rozměry jsou 55,00 mm x 30,00 mm.. Navíc, na všech čtyřech okrajích úzké strany aršíku známky bude umístěn EAN kód, přičemž tyto okraje zůstanou bílé.

Výroba proběhla v prestižní tiskárně Royal Joh. Enschedé v Haarlemu v Nizozemsku, což zaručuje vysokou kvalitu tisku.


Nová známka s Iron Manem


Nová známka s Iron Manem je skvělým přírůstkem pro každou sbírku a rozhodně potěší fanoušky Marvelu i filatelie. Pro všechny, kteří by si chtěli tuto známku přidat do své sbírky, doporučujeme neváhat. S datem vydání 7. září 2023 bude tato známka jistě rychle vyprodána. Děkujeme za vaši důvěru a přejeme příjemné sběratelské chvíle s Infofila.cz!


Informační zdroj: deutschepost.de
Autor: Redakce
infofila@infofila.cz

Vytištěno ze serveru https://www.infofila.cz