Redakce Infofila.cz se vám představuje II.

Ing. David Schiller

Je mi 31 let, narodil jsem se v Ostravě, kde dodnes bydlím a v současné době pracuji jako projektant v a.s. Ispat Nová huť. Přes 20 let se věnuji námětové filatelii, přibližně stejnou dobu také vystavuji. Prvním námětovým exponátem, který jsem sestavil, byl "Program Interkosmos", který vystavuji dodnes; vzhledem k jeho kvalifikaci však pouze na menších výstavách. V roce 1987 jsem poprvé vystavil svůj druhý exponát "Lipsko – město veletrhů", který rovněž vystavuji dodnes, a to u nás i v zahraničí. V poslední době se věnuji také problematice ilegálních a nežádoucích vydání, kterým jsem věnoval svůj další exponát poprvé představený na výstavě OSTROPA 2003.

Jsem členem vedení České námětové společnosti, kde zastávám funkci hospodáře. Po p. Staškovi jsem v polovině roku 2001 převzal redakci zpravodaje TemaFórum, předtím jsem pro zpravodaj napsal a přeložil několik příspěvků. V současné době jsem členem sekcí Doprava a Kosmos, mimo ČNS jsem pak členem ArGe Leipziger Messe bei BDPh. Na posledním zasedání předsednictva SČF jsem byl do tohoto orgánu kooptován jako jeho člen.


Ing. Petr Fencl

Narodil jsem se před 35 léty ve Vysokém Mýtě, kde také bydlím a pracuji jako technik v pekárenské společnosti. Vedle sportu se u mě natrvalo zabydlel koníček, který postupně přerostl v koně jménem filatelie. Známky jsem začal sbírat před více než 20 roky. Začínal jsem asi jako všichni - sbíráním všeho, později mě chytila námětová filatelie a to téma pilotovaná kosmonautika. "Hraní si se známkami" přešlo postupně k exponátu tehdy ještě v mládežnické kategorii. Letos jsem vystavoval v Jihlavě a v Salzburgu.

Od letošního roku jsem předsedou vysokomýtského KF a také jsem převzal redakci a distribuci zpravodaje sekce kosmos. Jako předseda organizačního výboru výstavy AEROSPACE ´04 se budu snažit zajistit zdárný průběh příprav na tuto (možná mezinárodní) akci.


Ing. Jindřich Vomela

Jsem sběratel a vystavovatel sbírek Černé Hory a poštovní historie Brna. Mimo tyto dvě oblasti se ve filatelii ještě zabývám takzvanými specializovanými obory československa - celiny, razítka, polní pošty a pod.


Redakce on-line magazínu Infofila se skládá z několika nadšenců pro filatelii a snaží se Vám přinášet aktuální informace. Máte-li zájem jakkoliv se podílet na tvorbě tohoto online magazínu, napište nám na email infofila@infofila.cz


Autor: Redakce | 25. 7. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář