Reklama

merkur-revue.eu

Nabídka našeho eshopu

Motýli - 15 h - č. 1217 - II. typ - čistá

Motýli - 15 h - č. 1217 - II. typ - čistá

  • Cena: 290 Kč

Pamětní bankovka - USAIN BOLT - sběratelská bankovka pro fanoušky atletiky a této legendy

Představujeme pamětní bankovku (paměťovku) Usain Bolt, první z naší série Athletics, věnovanou atletické legendě Usainu Boltovi. Tato pamětní bankovka je poctou nejen Usainu Boltovi, ale i celému světu atletiky. Usain Bolt, jehož jméno je synonymem pro rychlost, sílu a nakažlivý šarm, který uchvátil fanoušky po celém světě, je oslavován na této bankovce jako nejuznávanější sprinter v historii. Vydává Top Legends.



Design této bankovky je výsledkem složitého a inovativního přístupu k tisku. Obsahuje sofistikované tiskové techniky, jako je hlubotisk a UV-fluorescenční vrstvy, které zaručují, že každý detail je vyveden s maximální precizností. Interaktivní prvky umožňují majitelům bankovky prozkoumat všechny úspěchy a medaile Usaina Bolta v překvapivých vzorech a skrytých poselstvích při pohledu pod lupou, mikroskopem nebo UV světlem.



Exkluzivní obal bankovky je vyroben z plně barveného grafického papíru s horkou zlatou fólií na titulní části a hřbetu, což zaručuje, že bankovka je nejen chráněna, ale i elegantně prezentována. Každá bankovka je navíc uložena v ochranném fóliovém obalu a chráněna obálkou z ručně taženého papíru s bankovkovou buničinou, což zajišťuje její dlouhodobou ochranu a kvalitu.


Technické specifikace bankovky zahrnují rozměry 187 × 81 mm a výrobu z 100% bavlněného bezpečnostního papíru s vodoznakem TL. Bezpečnostní prvky v papíru zahrnují průběžný vodoznak, stříbrné bezpečnostní vlákno, neviditelná UV fluorescenční vlákna, viditelná modrá vlákna a duhový proužek. Na přední straně bankovky je hlubotisk, ofsetový tisk, mikrotext, duhový tisk, UV-fluorescenční barvy, giloše a stříbrný polohovaný hologram. Zadní strana obsahuje bezpečnostní ofsetový tisk, mikrotext, duhový tisk, UV-fluorescenční barvy a giloše. Číslování je provedeno knihtiskem s UV-fluorescencí a písmem OCR B1.



Jedinečný design a technologie, které jsou použity v Usain Bolt Original Value-Note, jsou svědectvím odbornosti a inovace, které stojí za její tvorbou. Detaily a kvalita tisku na každé bankovce jsou výsledkem pečlivé práce a uměleckého mistrovství. Od precizního hlubotisku po živé UV-fluorescenční barvy, každý aspekt bankovky byl pečlivě navržen tak, aby odrazil Usainovu nezaměnitelnou osobnost a dosažené úspěchy. Tato bankovka není jen prostředkem pro uchování hodnoty, ale je také uměleckým dílem, které představuje kombinaci tradičního řemesla a nejmodernějších tiskových technologií.


Interaktivní prvky bankovky Usain Bolt Original Value-Note přidávají další rozměr k zážitku sběratelů. Možnost prozkoumat bankovku pod lupou nebo UV světlem a objevit tak skryté detaily a poselství je fascinující. Tyto prvky nejen oživují úspěchy Usaina Bolta, ale zároveň poskytují hlubší vhled do jeho kariéry a významu pro svět atletiky. Tato pamětní bankovka tak nabízí nejen vizuální krásu, ale i hloubku obsahu, což ji činí výjimečným sběratelským předmětem a ceněnou položkou pro každého, kdo ocení unikátní spojení umění, historie a sportu.



Usain Bolt paměťovka je nejen vzácným sběratelským předmětem, ale také poctou jedné z nejvýznamnějších osobností v historii atletiky. Tato bankovka je ideálním předmětem pro fanoušky sportu, sběratele a ty, kteří obdivují atletickou výjimečnost a inspiraci. Nabízíme jedinečnou příležitost vlastnit kousek sportovní historie a je symbolem úcty k atletické veličině, kterou Usain Bolt bezesporu je.


Pamětní bankovku U. Bolt zakoupíte na této stránce.



Autor: Redakce | 3. 1. 2024

Komentáře

vstupenka

Přidat komentářZobrazit komentáře


Nabídka našeho eshopu

Hawid - SF ochranné kapsy na známky - černé - 60 x 217 mm - 301 572

Hawid - SF ochranné kapsy na známky - černé - 60 x 217 mm - 301 572

  • Cena: 195 Kč
Zásobník na známky Leuchtturm - COMFORT S64 - A4 - 64 stran - černé listy

Zásobník na známky Leuchtturm - COMFORT S64 - A4 - 64 stran - černé listy

  • Cena: 1116 Kč