Na oslavu 400 let od založení Dánské pošty se Kodaňský filatelistický klub (KPK) rozhodl uspořádat výstavu FEPA s názvem HAFNIA 24. Tato výjimečná událost se bude konat v Kodani ve dnech 17. až 20. října 2024 a bude představovat důležitý milník v historii dánské poštovní služby.
Finsko oslavilo své členství v NATO vydáním poštovní známky, která byla uvedena do oběhu 6. září 2023. Tento den byl také významným jubileem pro společnost Posti, která oslavila 385 let své existence.
Vážení čtenáři našeho magazínu, rád Vám předkládám anotaci třetího čísla roku 2024 odborného časopisu o filatelii, numismatice a notafilii Merkur – Revue.
Koncem druhé světové války byly v mnoha zemích okupovaných Německem přetištěny tehdejší německé známky různými přetisky upozorňujícími na konec okupace.
V roce 2024 se ve slovenském městě Poprad uskuteční výjimečná filatelistická událost – výstava POPRADFILA 2024. Tato všeobecná filatelistická výstava druhého stupně, s mezinárodní účastí
S menom tohto muža sa mnohí zberatelia poštových známok asi dodnes nestretli. V minulosti som na jednej filatelistickej aukcii objavil aj pre mňa neznámy návrh poštovej známky
Magyar Posta oslavuje největší sportovní událost roku 2024, 33. letní olympijské hry v Paříži, speciální emisí poštovní známky. Tato výjimečná edice, kterou navrhla výtvarnice Orsolya Kary, je k dispozici od 6. května 2024.
Francouzská pošta La Poste přichází s fascinující novinkou pro všechny sběratele a milovníky Pokémonů. Dne 17. června 2024 vydala speciální sešitek s dvanácti poštovními známkami
  Starší články