Reklama

merkur-revue.eu

Nabídka našeho eshopu

Zásobník na známky Leuchtturm - COMFORT S64 - A4 - 64 stran - černé listy

Zásobník na známky Leuchtturm - COMFORT S64 - A4 - 64 stran - černé listy

  • Cena: 1116 Kč

Pamětní bankovka - WAYNE GRETZKY - majestátní pocta hokejovému králi

Pro opravdové fanoušky legendárního hokejisty Wayna Gretzkyho přichází nyní na trh neobyčejný sběratelský artefakt - pamětní bankovka Wayne Gretzky. Tento exkluzivní kousek, který představuje vrchol prvotřídního uměleckého zpracování, bezpečnostních prvků a tiskové technologie, je nejenom poctou jednomu z největších sportovců všech dob, ale také ztělesněním jeho nezapomenutelných okamžiků na ledě.Umělecký výraz a technologická brilance


Každá bankovka Wayne Gretzky je mistrovským dílem, které přenáší fanoušky do světa hokejové legendy skrze svůj sofistikovaný design a interaktivní prvky. Interaktivní prvky jako UV prvky, mikrotext, hologram a vodoznak TOP LEGENDY nejen oživují nejlepší sezóny Gretzkyho, ale také odhalují příběhy skryté v jejím designu.


UV prvky a hologramy: okno do Gretzkyho světa


Použitím UV lampy lze odhalit skryté prvky, které vyprávějí o nejvýraznějších okamžicích Gretzkyho kariéry. Hologram na spodní části hokejového kluziště pod mikroskopem odhaluje šestistránkový příběh jeho života, zatímco vodoznak TOP LEGENDY proti světlu odhaluje další vrstvy jeho odkazu.Exkluzivní balení a bezpečnostní prvky


Každá bankovka je uzavřena v ochranném fóliovém obalu a dále chráněna v obálce z ručně taženého papíru s bankovkovou buničinou, což zajišťuje její bezpečnost a zachovává její kvalitu. Rozměry bankovky (187 × 81 mm) a použití 100% bavlněného bezpečnostního papíru s vodoznakem s logem TOP LEGENDS zajišťují, že každý exemplář zůstane cenným a trvalým připomínáním Gretzkyho odkazu.Přední a zadní strana: Vyjádření umělecké vynalézavosti


Přední strana bankovky vyniká hlubotiskem, bezpečnostním ofsetovým tiskem, mikrotextem a UV-fluorescenčními barvami, zatímco zadní strana pokračuje v tomto trendu s vlastními unikátními prvky. Knihtiskové číslování s UV-fluorescencí a OCR B1 písmem zvyšuje bezpečnostní hodnotu a autentičnost každého kusu.


Nejen sběratelský artikl, ale i umělecké dílo


Tato pamětní bankovka Wayne Gretzky překračuje hranice běžného sběratelského artiklu. Je to okno do éry, kdy Gretzky vládl ledovým plochám, a zároveň výraz úcty k jeho nezaměnitelnému talentu a vlivu na hokejový svět. Prozkoumejte každý detail a objevte skryté příběhy a technologie, které činí tuto bankovku skutečným pokladem pro každého fanouška. Každá bankovka je svědectvím Gretzkyho neuvěřitelného příběhu a stala se neodmyslitelnou součástí sportovní historie.Osobní zážitek pro každého fanouška


Wayne Gretzky Original Value-Note je navržena tak, aby poskytovala hluboký a osobní zážitek. Fanoušci mají možnost nejen vlastnit kus sportovní historie, ale také se stát součástí Gretzkyho příběhu prostřednictvím jedinečných interaktivních prvků, které bankovka nabízí. Je to jako mít malou část Gretzkyho magie vždy po ruce.


Dědictví a inspirace


Vydáním této pamětní bankovky Wayne Gretzky Original Value-Note oslavujeme nejen sportovní úspěchy tohoto legendárního hokejisty, ale připomínáme si také hodnoty, které reprezentuje: odhodlání, vytrvalost a touha po vítězství. Gretzkyho odkaz zůstává věčným zdrojem inspirace pro sportovce všech generací a jeho příběh je stále aktuální.


Exkluzivní nabídka pro sběratele


Wayne Gretzky Original Value-Note je nyní dostupná pro sběratele a fanoušky po celém světě. Každá bankovka je unikátním dílem umění a technologie, nabízí nejen estetickou krásu, ale i hluboký osobní zážitek. Nechte se pohltit fascinujícím příběhem jednoho z největších hokejistů všech dob a staňte se hrdým majitelem této limitované edice, která zůstane cenným připomínáním Gretzkyho odkazu na dlouhé roky.

Tato pamětní bankovka Wayne Gretzky Original Value-Note není jen sběratelským kouskem, je to pocta jednomu z největších sportovců v historii, která v sobě ukrývá příběh úspěchu, odvahy a nekonečného nadšení pro hru.


Pamětní bankovku W. Gretzkyho zakoupíte na této stránce.Autor: Redakce | 15. 12. 2023

Komentáře

Návrh a tlač

Info

RE: Info

Přidat komentářZobrazit komentáře


Nabídka našeho eshopu

Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 100

Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 100

  • Cena: 935 Kč
Vlastní známky ČP TL - 60 let skupiny Olympic

Vlastní známky ČP TL - 60 let skupiny Olympic

  • Cena: 985 Kč