infofila.cz

Zasílání článků

Nabízíme Vám zasílání seznamu článků, které jsme zveřejnili za poslední týden. Stačí, když zadáte email, kam chcete tento seznam zasílat.

Reklama

merkur-revue.eu

KDO JSME?

Infofila.cz je internetový magazín o filatelii s 20 letou tradicí. Redakce je složená z několika nadšených sběratelů, kteří sbírají nejen poštovní známky, ale všechno co se týče filatelie. Máte-li zájem podílet se na tvorbě magazínu, napište nám na náš email.

Zdeněk Jindra

Filatelie může mít na duševní klid velmi pozitivní vliv a to nejen díky příjemnému a uklidňujícímu hobby, ale i díky mnoha dalším faktorům.
Vážení čtenáři našeho magazínu, rád Vám předkládám anotaci prvního čísla roku 2023 odborného časopisu o filatelii, numismatice a notafilii Merkur – Revue.

NEJAKTUÁLNĚJŠÍ ČLÁNEK Z FILOKARTIE.CZ

Seriál o Postcrossingu - Co psát na pohlednici - 2. díl
V minulém díle jsme se podívali na postcrossing obecně. Dneska se zaměříme na tipy, co psát na pohlednice nebo přikládat do obálek.

NEJAKTUÁLNĚJŠÍ ČLÁNEK Z NUMIN.CZ

Uložení sběratelských bankovek - zajištění ochrany a udržení hodnoty pro budoucí generace
Sběratelské bankovky představují nejen kulturní a historickou hodnotu, ale také finanční investici pro sběratele.

TENTO ČLÁNEK JSTE JIŽ ČETLI?

Chcete znát cenu vaší sbírky poštovních známek? Není nic jednoduššího, než si známky ocenit svépomocí dle katalogu World Philately, který je nyní k dispozici i on-line.

Nabídka našeho eshopu

Pinzeta LINDNER - 2038 - 120 mm - zahnutá

Pinzeta LINDNER - 2038 - 120 mm - zahnutá

  • Cena: 153 Kč
Československo 1918-1939, komplet - 1x desky, 1x archivní box, vč.zesílených obalů - zasklené

Zasklený komplet Československo 1918-39 + 1x desky+1x archivní box

  • Cena: 3223 Kč
Pokud sbíráte odznaky, určitě víte, jak důležité je mít pro svou sbírku vhodné a kvalitní uložení. V tomto ohledu se nabízí vitríny na odznaky, které jsou ideálním způsobem, jak prezentovat a ochránit vaši sbírku odznaků.
Black Penny je první poštovní známka na světě, která byla vydána ve Velké Británii 1. května 1840 (platnost od 6. května 1840).
Rád bych vám představil Pomfila.cz - eshop na sběratelské potřeby, který nabízí široký výběr produktů pro sběratele. Pokud hledáte zdroj, kde najdete vše, co potřebujete pro svou sbírku, pak je Pomfila.cz tou správnou volbou.
Sběratelství je krásný a rozmanitý koníček, kterému se věnuje mnoho lidí po celém světě. Mezi nejpopulárnější sbírky patří mince, bankovky, známky, umělecká díla a historické předměty
Pro sběratele známek může být obtížné zjistit, kolik by měli za svou sbírku požadovat, nebo kolik by měli zaplatit za známky, které hledají.
  Starší články

Zasílání článků

Nabízíme Vám zasílání seznamu článků, které jsme zveřejnili za poslední týden. Stačí, když zadáte email, kam chcete tento seznam zasílat.

Reklama

merkur-revue.eu