Reklama

merkur-revue.eu

Nabídka našeho eshopu

522-537 - vícepásky v čistém stavu

522-537 - vícepásky v čistém stavu

  • Cena: 14500 Kč

Nové vedení ArGe Tschechoslowakei

Na 33. výročním zasedání ArGe Tschechoslowakei, které se konalo ve dnech 23. - 26. května 2002 v durynském městě Ilmenau, bylo zvoleno nové vedení této odborné společnosti pracující v rámci Německého svazu filatelistů a zabývající se československou a českou filatelií. Novým předsedou byl zvolen Hartmut Liebermann (Ahaus, Vestfálsko), jeho zástupci Jürgen Hammer (Mnichov) a Manfred Mühlke (Ilmenau, Durynsko), pokladníkem Udo Ziegler (Essen), obchodní záležitosti zůstávají svěřeny Werneru Müllerovi (Tramm, Meklenbursko).

ArGe má dnes přes dvě stovky členů v Německu i v zahraničí, samostatné sekce pracují v Dánsku a Rakousku. Společnost udržuje pravidelné kontakty s filatelistickými svazy v ČR, na Slovensku, ve Velké Británii, Nizozemsku a USA.

Jak jsme informovali již dříve, také naše Společnost má s ArGe úzké kontakty. Bližší informace poskytne předseda Společnosti pan Jiří Sedlák.


Autor: Josef Fronc | 26. 9. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Digitální mikroskop Flex

DigiMicroscope Flex je ideální nástroj pro všechny, kteří potřebují prozkoumat malé předměty nebo povrchy s vysokým rozlišením a zvětšením.

  • Cena: 2487 Kč
Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 100

Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 100

  • Cena: 935 Kč