infofila.cz

Zasílání článků

Nabízíme Vám zasílání seznamu článků, které jsme zveřejnili za poslední týden. Stačí, když zadáte email, kam chcete tento seznam zasílat.

Reklama

merkur-revue.eu

KDO JSME?

Infofila.cz je internetový magazín o filatelii s 20 letou tradicí. Redakce je složená z několika nadšených sběratelů, kteří sbírají nejen poštovní známky, ale všechno co se týče filatelie. Máte-li zájem podílet se na tvorbě magazínu, napište nám na náš email.

Zdeněk Jindra

Portrét neurologa, psychiatra a sérologa prof. MUDr. Jana Janského, který se ve svém výzkumu zaměřil hlavně na souvislost srážení krve a duševních chorob.
Objevte novou řadu albových listů POMfila s působivým grafickým zpracováním a možností zasklení pro ochranu vašich známek.

NEJAKTUÁLNĚJŠÍ ČLÁNEK Z FILOKARTIE.CZ

Jak sbírání pohlednic přispívá k našemu duševnímu klidu a pohodě
Sbírání pohlednic může být výborným zdrojem relaxace a odreagování se od každodenního stresu.

NEJAKTUÁLNĚJŠÍ ČLÁNEK Z NUMIN.CZ

Numismatika v USA - historie, raritní mince a sběratelská kultura
Numismatika, neboli sběratelství mincí, má ve Spojených státech amerických bohatou historii a je považována za jedno z nejpopulárnějších sběratelských koníčků.

TENTO ČLÁNEK JSTE JIŽ ČETLI?

Chcete znát cenu vaší sbírky poštovních známek? Není nic jednoduššího, než si známky ocenit svépomocí dle katalogu World Philately, který je nyní k dispozici i on-line.

Nabídka našeho eshopu

Československo 1918-1939, komplet - 1x desky, 1x archivní box, vč.zesílených obalů - zasklené

Zasklený komplet Československo 1918-39 + 1x desky+1x archivní box

  • Cena: 3545 Kč
Úmrtí Antonína Zápotockého - A967 - II. typ - tzv. přeškrtnutá bobulka v razítkovaném stavu

Úmrtí Antonína Zápotockého - A967 - II. typ - tzv. přeškrtnutá bobulka v razítkovaném stavu

  • Cena: 450 Kč
Výbor KF 52-51 Nitra uspořádal Výročnú členskú schôdzu, která se uskutečnila 14. března 2023 v úterý v Dome Matice slovenskej na Čermáni s následujícím programem
Rakouská pošta vydala miniaturní sérii známek na počest emeritního papeže Benedikta XVI., který zemřel 31. prosince minulého roku.
Série nových speciálních známek oslavuje šest dekád nezapomenutelných vystoupení The Rolling Stones, které se konaly v koncertních sálech po celém světě. Tato série zahrnuje osm kusů a zobrazuje sólové umělce a skupiny v akci před plnými hledišti.
Filatelie, známá také jako sběratelství poštovních známek, je tradiční koníček, který má historii sahající až do 19. století.
Franklin Delano Roosevelt, 32. prezident Spojených států amerických, je známý pro svou roli v boji proti Velké hospodářské krizi a vedení země během druhé světové války.
Novější články Starší články

E-shop nabízí

Zasílání článků

Nabízíme Vám zasílání seznamu článků, které jsme zveřejnili za poslední týden. Stačí, když zadáte email, kam chcete tento seznam zasílat.

Reklama

merkur-revue.eu