Reklama

merkur-revue.eu

Nabídka našeho eshopu

Československo 1918-1939, komplet - 1x desky, 1x archivní box, vč.zesílených obalů - zasklené

Zasklený komplet Československo 1918-39 + 1x desky+1x archivní box

  • Cena: 3545 Kč

Představení členů výkonného výboru - Josef Fronc

Představení členů výkonného výboru - Josef Fronc


Představení členů výkonného výboru zahájím osobně, neboť nemusím čekat na zaslání podkladů. Jmenuji se Josef Fronc, narodil jsem se 20. 3. 1962. Ke známkám mne přivedl můj strýc, když mi bylo šest let. Učaroval mne odlepováním známek z obálek a jejich řazení do sérií. Jako kluk jsem sbíral známky odkud se dalo a sbíral jsem naprosto všechno. Nejprve jsem známky řadil podle námětu, československým známkám jsem nepřikládal zvláštní význam.

Na Vánoce 1968 jsem pod stromečkem našel své první album a známky s námětem "Umění na známkách" a také první katalog československých známek vydaným Pofisem. Vážnému sbírání jsem se začal věnovat později a zůstal jsem věrný našim známkám. Sbírám období 1945 do současnosti + Slovensko a propadl jsem DV a DO.

V letošním roce jsem byl kooptován do VV Společnosti s úkolem zlepšit kvalitu Zpravodaje a reprezentovat Společnost na internetu. Vybrali jsme portál Infofily a jako editor očekávám Vaše ohlasy a reakce na adrese fronc@cbox.cz.

Ze svého soukromí uvádím. Bydlím v Kralupech nad Vltavou, jsem ženatý a mám dvě děti. Pracuji jako obchodní zástupce a většinu času trávím na služebních cestách v regionu Středních a Severních Čech. Díky tomuto úzce spolupracuji se skupinou sběratelů, kteří se specializují na data tisku, neboť jsem schopen navštívit většinu poštovních úřadů v daném regionu. Jsem osobně zastáncem názoru, co objevím – to zveřejním ostatním. Byl bych velice rád, aby tento názor zastávala většina čtenářů Zpravodaje a byli tak nápomocni při vzniku jednotlivých čísel, aby se Zpravodaj nestal jen výčtem deskových vad nově vydávaných známek.


Autor: Josef Fronc | 26. 6. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Modrý Mauritius v Terezíně

Nová kniha Modrý Mauritius v Terezíně od vedoucího redaktora Infofily Zdeňka Jindry.

  • Cena: 249 Kč
Úmrtí Antonína Zápotockého - A967 - II. typ - tzv. přeškrtnutá bobulka v razítkovaném stavu

Úmrtí Antonína Zápotockého - A967 - II. typ - tzv. přeškrtnutá bobulka v razítkovaném stavu

  • Cena: 450 Kč