Reklama

merkur-revue.eu

Nabídka našeho eshopu

Album na poštovní známky - vč. listů VARIO

Album na poštovní známky - vč. listů VARIO

  • Cena: 459 Kč

Zpravodaj 3-4/2002: Významné úspěchy SSČSZ na poli výstavnictví v roce 2002

V roce 2002 získala Společnost několik významných ocenění jako vystavující subjekt na velkých zahraničních i jedné vnitrostátní výstavě poštovních známek.

Na světové výstavě "PHILAKOREA 2002" v jihokorejském Soulu (2. - 11. 8. 2002) získala SSČSZ velkou stříbrnou medaili ve třídě literatury za dnes již známou publikaci "Ocelotisk z plochých desek - poštovní známky a aršíky, díl I. - 1945-1953 do měnové reformy" autorů J.Čtvrtečky, Z.Fritze, M.Hauptmana, H.Ondráška, S.Pilaře a J.Sedláka. Je nutno připomenout, že také člen VV SSČSZ M.Hauptman zde obdržel stříbrnou medaili za svou publikaci "Švabinského motýli". Za tyto významné úspěchy všem uvedeným autorům upřímně blahopřejeme.

Úspěch publikace "Ocelotisk z plochých desek" byl ještě výrazněji zopakován na mezinárodní výstavě poštovních známek "HUNPHILA 2002" v Budapešti (3. - 6. 10. 2002), kde získala stříbrnou medaili pozlacenou. Jsme přesvědčeni, že tato ocenění dostatečně ilustrují kvality publikace "Ocelotisk" navzdory známým pokusům o její diskreditaci některými lidmi z okruhu časopisu Filatelie v nepříliš vzdálené době.

K výčtu úspěchů SSČSZ rádi připojujeme udělení postříbřené medaile ve třídě filatelistické literatury na výstavě "PREMIÉRA" v Příbrami za náš časopis "Zpravodaj SSČSZ", ročníky 2001-2002.


Autor: Redakce SSČSZ | 2. 9. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Modrý Mauritius v Terezíně

Nová kniha Modrý Mauritius v Terezíně od vedoucího redaktora Infofily Zdeňka Jindry.

  • Cena: 249 Kč
Album na poštovní známky - vč. listů VARIO

Album na poštovní známky - vč. listů VARIO

  • Cena: 459 Kč