Reklama

merkur-revue.eu

Nabídka našeho eshopu

Albové listy A4 Československo (1945-1992), nezasklené, zvýhodněný komplet (742), 10x desky, 10x archivní box,

Československo 1945-92, zvýhodněný komplet-plná verze (742 listů) + 10 ks desek se zlatotiskem a archivními boxy (zaplatíte pouze 9 ks desek a archivních boxů a 1 desky a 1 arch.box získáváte zdarma)

  • Cena: 12143 Kč

Představení členů výkonného výboru - Ing. Jiří Sedlák

Představení členů výkonného výboru - Ing. Jiří Sedlák


Narodil jsem se 3. 3. 1957. Jsem ženatý a mám dvě děti. Po studiích na obchodní fakultě VŠE jsem pracoval 6 let v zahraničí. Tady doma jsem pak zakládal a řídil obchodní akciové společnosti. Dnes jsem samostatný podnikatel – zabývám se výstavbou odbytových organizací. Věnuji se atletice, chodím střílet, pěstuji akvarijní rybky a lekníny, zakládám koupací jezírka s rostlinnými čistírnami. Rád cestuji do exotických krajin, ale hlavně sbírám poštovní známky a to již od školních let.

Začínal jsem tehdy s Československými známkami. Po návštěvě výstavy Praga 1968, kde jsem byl jako malý kluk u vytržení. Snil jsem o tom, že chci na takovéto výstavě jednou vystavovat – toto přání se mi splnilo po třiceti letech na stejnojmenné výstavě Praga 1998. Od dětských dob jsem svoji sbírku specializoval na období 1944 – 1955 a samozřejmě na známky Československa a ČR tištěné Otp. Těžištěm mého exponátu jsou známky Košického vydání a aršíky prezidenta A. Zápotockého.

Předsedou Společnosti jsem dva roky a mým cílem je zlepšit za pomoci celého autorského kolektivu kvalitu našeho Zpravodaje – publikovat odborné články a hlavně poskytnout aktuální informace dříve než ostatní časopisy. S celým kolektivem chceme také zlepšit tisk a grafickou úpravu Zpravodaje. Oba úkoly se mi podaří splnit, neboť celý kolektiv VV Společnosti se skládá ze špičkových odborníků – sběratelů, autorů odborných publikací a znalců. Zároveň jsou to skvělí lidé, kterým touto formou musím poděkovat za jejich spolupráci a vzdát jim také hold za to, co již udělali pro filatelii.


Autor: Jiří Sedlák | 30. 7. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Lupa nejen na čtení zvětšovací 8x, 20x - S7132

Lupa nejen na čtení zvětšovací 8x, 20x - S7132

  • Cena: 611 Kč
Digitální mikroskop Flex

DigiMicroscope Flex je ideální nástroj pro všechny, kteří potřebují prozkoumat malé předměty nebo povrchy s vysokým rozlišením a zvětšením.

  • Cena: 2487 Kč