Nabídka našeho eshopu

PL 2130 - s DV ZP 4 - červená skvrna ve tváři 1. dívky

PL 2130 - s DV ZP 4 - červená skvrna ve tváři první dívky

  • Cena: 189 Kč

Albové listy na poštovní známky POMfila

POMfila, jeden z předních prodejců filatelistických potřeb, představuje svou edici albových listů ve formátu A4, která kombinuje luxusní design, praktičnost a cenovou dostupnost. Tyto listy jsou ideální pro filatelisty, kteří hledají elegantní a trvanlivou možnost prezentace a ochrany svých známek.


Albové listy na poštovní známky POMfila

Ukázka albového listu ČRAlbové listy na poštovní známky POMfila

Čisté hlavičkové listy jsou vhodné k vlastnímu uspořádání sbírky


Albové listy POMfila jsou dostupné ve standardním bílém nebo krémovém kartonu, přičemž každý komplet zahajuje titulní strana s erbem. V levém horním rohu každého listu naleznete vlaječku nebo erb, nadpis v příslušném jazyce a podnadpis v angličtině. Na listech je uvedeno označení a datum vydání emisí, a jednotlivé známky jsou zobrazeny buď v černobílém provedení nebo s rozdílnými hodnotami v případě stejného motivu.


Stránky jsou číslovány, přičemž různé varianty, podtypy a přepážkové listy jsou uvedeny jako podstránky základních známek. Pro Českou republiku a Slovensko je možné dodat buď základní řadu nebo včetně přepážkových listů a kupónů.

K albovým listům dodáváme desky v koženkovém designu se 4-kroužkovou mechanikou a archivní box ve stejném materiálovém provedení. Desky jsou opatřeny na hřbetu zlatotiskem s názvem příslušné země. Některé listy jsou na objednávku opatřeny hawidkami pro lepší ochranu známek.


Listy jsou do desek upevněny buď pomocí standardních euroobalů s krupičkovým povrchem nebo zesílených euroobalů o tl. 80 mikronů s čirým povrchem. Do jedné desky lze vložit až cca 80 listů včetně euroobalů.


Albové listy na poštovní známky POMfila Albové listy na poštovní známky POMfila

Desky na albové listy se zlatotiskemAlbové listy na poštovní známky POMfila

Archivní boxAlbové listy POMfila jsou vhodné především pro razítkované známky (přilepují se na listy filatelistickými nálepkami) nebo se zasklením i pro čisté známky. Tyto listy nabízí filatelistům pohodlí a ochranu, kterou si jejich sbírky zaslouží.


Albové listy na poštovní známky POMfila Albové listy na poštovní známky POMfila

Ukázka vložení albových listůAlbové listy POMfila lze zakoupit na našem Eshopu kde mají samostatnou rubriku zde. A to buď v cenově výhodných sadách nebo jednotlivě dle přání zákazníka. Informační stránky jsou v přípravě. Prozatím jsou připraveny v rámci rubriky magazínu Infofila zde https://www.infofila.cz/albove-listy.php. Pokud by jste měli jakýkoliv dotaz o našich albových listech POMfila zeptejte se na emailu infofila@infofila.cz.Autor: Redakce | 27. 3. 2023

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Digitální mikroskop Flex

DigiMicroscope Flex je ideální nástroj pro všechny, kteří potřebují prozkoumat malé předměty nebo povrchy s vysokým rozlišením a zvětšením.

  • Cena: 2487 Kč
Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 100

Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 100

  • Cena: 935 Kč