Nabídka našeho eshopu

Pinzeta LINDNER - 2038 - 120 mm - zahnutá

Pinzeta LINDNER - 2038 - 120 mm - zahnutá

  • Cena: 153 Kč

Chorvatská pošta přináší slavné herní postavy do rukou sběratelů

Chorvatská pošta se rozhodla oslovit sběratele a fanoušky populárních her tím, že 22. února uvedla novou sérii pamětních poštovních známek, na nichž se objeví postavy z oblíbených her na PlayStation®. Toto unikátní vydání, které osloví nejen sběratele známek, ale i milovníky videoher, zahrnuje postavy jako Kratose a Atrea z God of War, Aloy z Horizon Forbidden West, Ellie a Joela z The Last of Us a Ratchet, Clank a Rivet z hry Ratchet & Clank: Rift Apart.Alenka Lalić, designérka ze Záhřebu, se stala autorkou upomínkového archu sestávajícího ze čtyř poštovních známek. Jmenovitá hodnota známek je označena písmenem B, což odpovídá mezinárodnímu poštovnému za dopis do 50 g. Upomínkový arch je vydán v nákladu 50 000 bloků a Chorvatská pošta také vydala obálku prvního dne (FDC).


Tato edice vznikla ve spolupráci s PlayStation Chorvatsko a slavné herní postavy dodávají těmto známkám zvláštní sběratelskou hodnotu. První vydání v sérii "Populární kultura" ukazuje důležitost poštovních známek, které vyprávějí příběhy cestováním po celém světě a tentokrát se zaměřují na objevování nových světů a zážitků.


Série známek oslavuje ikonické postavy z PlayStation® her a jejich dobrodružství. Od Kratose a Atrea, kteří se potýkají s blížícím se Ragnarökem, přes Aloy, která bojuje proti strojům a záhadám Zakázaného západu, až po Ellie a Joela z postapokalyptického světa The Last of Us a Ratchet, Clank a Rivet z Ratchet & Clank: Rift Apart.


Tyto známky představují skvělou příležitost pro sběratele a milovníky videoher, kteří chtějí mít kousek svých oblíbených postav a her ve svých sbírkách. Navíc posilují významnost poštovních známek jako nositelů příběhů a kultury, které putují po celém světě a spojují lidi napříč kontinenty.

Pinzeta LINDNER - 2038 - 120 mm - zahnutá

Pinzeta LINDNER - 2038 - 120 mm - zahnutá

  • Cena: 153 Kč

Tato edice známek představuje významný krok v rozšiřování tématiky poštovních známek. Odráží současný trend a zájem o videoherní průmysl, který se stal během posledních let jedním z nejrychleji rostoucích sektorů zábavy. Chorvatská pošta tímto vydáním upozorňuje na důležitost her a jejich postav, které formují současnou populární kulturu a ovlivňují životy milionů hráčů po celém světě.


V budoucnu můžeme očekávat, že další poštovní správy v různých zemích budou následovat tento trend a představí další postavy a téma z videoher na svých známkách, čímž osloví novou generaci sběratelů a přitáhnou pozornost k různým aspektům populární kultury.


Pokud jste sběratelé či fanoušci videoher a chcete si tyto unikátní poštovní známky s motivy PlayStation® postav pořídit, doporučujeme si pohotově zajistit svůj exemplář. Nejenže tato edice představuje unikátní kousek ve vaší sbírce, ale také podtrhuje sílu a vliv videoher na současnou společnost a kulturu.


Chorvatská pošta touto sérií "Populární kultura" ukázala, že poštovní známky stále hrají důležitou roli ve vyprávění příběhů a šíření kulturních trendů. Jejich přítomnost na známkách představuje uznání a oslavu vlivu, který mají videohry a jejich postavy na našem každodenním životě a zážitcích.


Informační zdroj: posta.hrAutor: Redakce | 12. 4. 2023

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Československo 1918-1939, komplet - 1x desky, 1x archivní box, vč.zesílených obalů - zasklené

Zasklený komplet Československo 1918-39 + 1x desky+1x archivní box

  • Cena: 3545 Kč
Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 100

Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 100

  • Cena: 935 Kč