Nabídka našeho eshopu

PHILALUX3 - SAFE 9865

PHILALUX3 - SAFE 9865

  • Cena: 3510 Kč

Filatelie Flaška - sálová aukce 3. června 2023

Vážení sběratelé a investoři,

rádi bychom vás pozvali na naši první sálovou aukci, která se bude konat v sobotu 3. června od 9:30 v Bratislavě v hotelu Radisson Blu Carlton. Lze však samozřejmě dražit také přes internet, jak jste zvyklí z našich předchozích aukcí. Děkujeme organizátorům výstavy BRATISLAVAFILA 2023, kteří nám umožnili tuto aukci uskutečnit, i našim českým a slovenským dodavatelům, přátelům a klientům, jejichž zásluhou jsme mohli připravit aukci na špičkové úrovni.


Usilovali jsme o vytvoření atraktivní nabídky a věřím, že se nám to povedlo. Aukce obsahuje 700 položek, českých i zahraničních. Vzácné a málokdy vídané známky jsou nabízeny takřka u všech emisí Československa 1918-1939. Některé kusy jsou zcela unikátní či vyšly v minimálních nákladech, několik položek je dokonce v české či slovenské aukci nabízeno vůbec poprvé. Totéž můžeme říci také o Slovenském štátu a Československu 1945-1992, i v těchto oblastech najdeme unikátní kusy či mimořádně hledané exempláře. Ze zahraničních známek nabízíme například kvalitní Rakousko či britské kolonie.V aukci byla stanovena nejnižší vyvolávací cena 3 000 Kč, výjimku mají pouze položky Slovenska, které poskytla Slovenská pošta, výtěžek z nich věnujeme na charitativní účely, konkrétně Nadaci Červený nos.


Do budoucna chce naše firma pořádat kromě internetových aukcí i další sálové aukce, například při velkých filatelistických výstavách či jiných akcích či u příležitosti prodeje významných sbírek na přání klientů. V těchto případech vždy vydáme i prestižní tištěný katalog.


 Na závěr bychom vás rádi pozvali na prohlídku položek v Praze či v aukční den v Bratislavě. Věřím, že mnoho z vás se aukce zúčastní osobně v sále a spojí svou účast s prohlídkou výstavy a návštěvou veletrhu.


Přeji všem mnoho štěstí při dražbě.

Petr Pflanzer Flaška s kolektivem

https://www.filatelie-flaska.cz/Autor: Redakce | 30. 5. 2023

Komentáře

účast online ?

Přidat komentářZobrazit komentáře


Nabídka našeho eshopu

Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 101

Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 101

  • Cena: 935 Kč
Rakousko - čistá - č. 937-940

Rakousko - čistá - č. 937-940

  • Cena: 315 Kč