Nabídka našeho eshopu

Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 101

Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 101

  • Cena: 935 Kč

Nová polská známka I Love You

Vyznání lásky v každém dopise


Polská poštovní služba přichází s novinkou, která oslavuje lásku a přátelství - poštovní známkou s názvem "I Love You". Tato speciální známka, navržená Agnieszkou Sancewicz, přináší do světa filatelie kouzlo a romantiku, ideální pro odesílání vzkazů těm, na kterých nám záleží.


Design a technické detaily


Známka "I Love You" je vydána v hodnotě 4,60 PLN a s celkovým nákladem 2 miliony kusů zdůrazňuje její význam a dostupnost pro širokou veřejnost. Využívá techniku hlubotisku na fluorescenčním papíru, což zajišťuje vysokou kvalitu a trvanlivost.Datum uvedení známky na trh je naplánováno na 7. února 2024, před svátkem svatého Valentýna, což z této známky činí perfektní doplněk pro zaslání milostných dopisů a zpráv. Vydání doprovází i jedna první obálka dne (FDC), která představuje speciální příležitost pro filatelisty.


Autorka designu


Agnieszka Sancewicz, autorka designu této známky, je známá svou schopností vtisknout emocionální hloubku do malého prostoru poštovní známky. Její práce odráží cit pro detail a umělecký talent, který přenáší lásku a vášeň do každého kousku papíru.


Symbolika a význam


Známka "I love You" přesahuje běžnou funkci poštovní známky tím, že se stává nositelem silného emocionálního poselství. V době, kdy digitální komunikace dominuje našemu každodennímu životu, přináší tato známka možnost vrátit se k osobnější formě vyjádření. Posílání dopisu nebo pohlednice s touto známkou je projevem úsilí a zájmu o druhou osobu, což může prohloubit vztahy a vyvolat pocit blízkosti.


Výzva k tradiční korespondenci


Vydání známky "I love You" je také výzvou, aby se lidé znovu obrátili k tradičním formám komunikace. Napsání dopisu vyžaduje čas a přemýšlení, což dodává odeslané zprávě větší váhu a význam. Tato známka tedy nabízí příležitost zastavit se v každodenním shonu a věnovat čas vyjádření svých citů a myšlenek.


Informační zdroj: poczta-polska.pl


Nová polská známka I Love You


Nová polská známka I Love You


Nová polská známka I Love YouAutor: Redakce | 9. 2. 2024

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Albové listy A4 Československo (1945-1992), nezasklené, zvýhodněný komplet (742), 10x desky, 10x archivní box,

Československo 1945-92, zvýhodněný komplet-plná verze (742 listů) + 10 ks desek se zlatotiskem a archivními boxy (zaplatíte pouze 9 ks desek a archivních boxů a 1 desky a 1 arch.box získáváte zdarma)

  • Cena: 12143 Kč
Hawid - SF ochranné kapsy na známky - černé - 60 x 217 mm - 301 572

Hawid - SF ochranné kapsy na známky - černé - 60 x 217 mm - 301 572

  • Cena: 195 Kč