Nabídka našeho eshopu

Vlastní známky ČP TL - 60 let skupiny Olympic

Vlastní známky ČP TL - 60 let skupiny Olympic

  • Cena: 985 Kč

Pokémony na známkách Francie

Francouzská pošta La Poste přichází s fascinující novinkou pro všechny sběratele a milovníky Pokémonů. Dne 17. června 2024 vydala speciální sešitek s dvanácti poštovními známkami, na kterých jsou vyobrazeny ikonické postavy z fenoménu Pokémon. Tato sbírka je výsledkem spolupráce mezi La Poste a The Pokémon Company International a přináší radost nejen dětem, ale i dospělým fanouškům po celém světě.Fenomén Pokémon: Od začátku k současnosti


Pokémon se poprvé objevil v Japonsku 27. února 1996, kdy byly vydány první videohry na Game BoyTM. Od té doby se fenomén Pokémon neuvěřitelně rozrostl a stal se jednou z nejpopulárnějších forem zábavy na světě. Kromě videoher si Pokémon získal srdce fanoušků prostřednictvím sběratelských karet, televizních seriálů, mobilních aplikací a mnoha dalších produktů.


Dnes je Pokémon nepostradatelnou značkou, která se neustále vyvíjí a přináší nové zážitky, formy zábavy a produkty. S více než 480 miliony prodaných videoher a karet vyrobených ve 14 jazycích, distribuovaných ve více než 89 zemích a regionech, je Pokémon fenoménem, který spojuje generace a kultury.


Sbírka známek s ikonickými Pokémony


Nová sbírka známek od La Poste zahrnuje dvanáct známek s ikonickými Pokémony. Tato kolekce je poctou oblíbeným postavám, které se staly součástí života mnoha lidí po celém světě. Na známkách se objeví známé tváře jako Dracaufeu, Pikachu, Miaouss, Psykokwak, Ectoplasma, Évoli, Ronflex, Mewtwo, Lucario a také Pokémoni objevení nedávno v oblasti Paldea, jako jsou Poussacha, Chochodile a Coiffeton.


Pikachu a další ikonické postavy


Pikachu, nejznámější a nejoblíbenější Pokémon, samozřejmě nesmí chybět. Pikachu je symbolem celé série a jeho roztomilý vzhled a elektrické schopnosti si získaly srdce fanoušků všech věkových kategorií. Dalšími významnými postavami jsou například Dracaufeu, známý svou ohnivou silou, a Mewtwo, legendární Pokémon s telepatickými schopnostmi.


Noví Pokémoni z oblasti Paldea


Sbírka zahrnuje i nové Pokémony z oblasti Paldea, což ukazuje na neustálý vývoj a rozšiřování Pokémon světa. Poussacha, Chochodile a Coiffeton přinášejí do série svěží vítr a nové příběhy, které nadchnou jak nové, tak dlouholeté fanoušky.


Tato sbírka známek je nejen krásným doplňkem pro každého sběratele, ale také cenným kouskem historie Pokémonů. La Poste svým projektem dokazuje, že poštovní známky mohou být moderní, zábavné a atraktivní i pro mladší generace. Pro fanoušky Pokémonů je to skvělá příležitost, jak si připomenout své oblíbené postavy a obohatit svou sbírku o unikátní filatelistické kousky.


La Poste vydáním této sbírky známek s Pokémony oslavuje nejen 28 let trvající fenomén, ale také propojuje tradiční filatelii s moderní popkulturou. Tato speciální edice známek je důkazem, že Pokémoni mají stále co nabídnout a že jejich kouzlo zdaleka nekončí. Pokud jste fanouškem Pokémonů nebo filatelie, tato sbírka by ve vaší kolekci rozhodně neměla chybět. Navštivte oficiální stránky La Poste a objevte tuto jedinečnou nabídku, která vás vrátí do světa, kde každý může být mistrem Pokémonů.


Informační zdroj: laposte.fr


Pokémony na známkách Francie


Pokémony na známkách Francie


Pokémony na známkách Francie


Pokémony na známkách Francie


Pokémony na známkách Francie


Pokémony na známkách FrancieAutor: Redakce | 3. 7. 2024

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

Hawid - SF ochranné kapsy na známky - černé - 60 x 217 mm - 301 572

Hawid - SF ochranné kapsy na známky - černé - 60 x 217 mm - 301 572

  • Cena: 195 Kč
Signoscope T3 od firmy SAFE

Signoscope na průsvitky známek T3 od firmy SAFE.

  • Cena: 4725 Kč