Rakouská poštovní služba vydává novou poštovní známku v hodnotě 3 eura, která oslavuje legendární automobil Austro Tatra 57A, významný model z 30. let 20. století.
Šachy, hra známá svou dlouhou historií, intelektuálními výzvami a kulturním významem, oslavují významný milník.
Polská poštovní služba přichází s novinkou, která oslavuje lásku a přátelství - poštovní známkou s názvem I Love You.
Německá pošta představuje novou poštovní známku v hodnotě 0,85 EUR, která je součástí speciální série Hrdinové dětství. Tato série, již pátým rokem vydávaná, přináší na poštovní známky oblíbené postavy
100 let Disney - Společnost The Walt Disney Company, symbol snů a fantazie, slavilo v roce 2023 stoleté výročí svého založení.
Royal Mail ve Velké Británii vydala novou sérii poštovních známek, které oslavují jednu z nejvýraznějších popových skupin tří dekád - Spice Girls. Sada deseti první třídy známek je poctou nezapomenutelným okamžikům této ikonické skupiny na pódiích po celém světě.
Rakouská poštovní služba nedávno oznámila připravované vydání nové série poštovních známek, které jsou poctou historickým známkám z let 1917 až 1919.
Royal Mail přichází s exkluzivní sadou známek věnovanou filmové sérii Harry Potter, která oslavuje jednu z nejvýznamnějších a nejoblíbenějších filmových sérií posledních dekád.
Novější články Starší články